Nasze kuchnie w standardzie wyposażone są w pojemne półki i szuflady. Jest to wygodne rozwiązanie pod względem ilości przechowywanych rzeczy oraz wykorzystania dostępnego miejsca. Takie rozwiązania sprawdzają się w kuchniach z łatwym dostępem, z małą ilością zabudowanych rogów, jednak co w sytuacji kiedy chcemy zwiększyć wygodę pracy w kuchni i korzystania z mebli kuchennych ?

Dodatkowe wyposażenie mebli kuchennych.

Nasi klienci najczęściej wybierają rozwiązania do szafek narożnych oraz do szafek wysokich. W szafkach narożnych z powodzeniem możemy zastosować systemy wysuwne lub obrotnice. Do dyspozycji mamy między innymi: Le Mans, potocznie nazywany „nerką” (wynika to z kształtu półek). Jest to dwu-półkowy wysuwany system, montowany w szafkach narożnych prostych. Mamy możliwość wysuwu każdej półki osobno. Bardzo wygodny do przechowywania garnków. Uwielbiany za płynny ruch wysuwu i nowoczesny wygląd. Występuje w kilku wariantach kolorystycznych, więc dopasowanie go do charakteru kuchni nie stanowi problemu.

Zobacz jak wygląda Le Mans w naszych meblach kuchennych

Magic Corner to kolejna propozycja do szafki narożnej prostej. Równie chętnie wybierany do przechowywania garnków, misek i cięższych przyborów do gotowania. System ma 4 półki, występuje w opcji z pełnym dnem, lub w wersji z drutu.

Innym, równie ciekawym rozwiązaniem, są obrotnice, w które możemy wyposażyć szafki w kształcie litery „L”. System niestety nie wysuwa się przed linię zabudowy frontów kuchennych, ale zdecydowanie podnosi jakość i możliwości szafki narożnej. Systemy przygotowane są do pracy w szafce ściętej pod kątem 45st jak i do kąta prostego.

Szafki wysokie, cargo.

Szafki cargo, to świetny wybór, dla osób, które lubią robić zapasy i przechowywać je w wygodny sposób. Carga dostosowane są do suchych produktów, butelek, puszek. Systemy wysuwne łatwo dopasować do planowanych szafek, gdyż występują w przeróżnych szerokościach i wysokościach. Można również zaplanować ilość półek, dokupując dodatkowe koszyki. Nasi Klienci carga cenią za wygodę i praktyczność. Wysuwając jeden front mają wygodny dostęp do wszystkich produktów jednocześnie.

Sprawdź jak wyglądają carga – Meble kuchenne z cargo. Grafitowe meble, obudowa geberitu.

Opublikowano:
Komodo
Projektujemy i wykonujemy wysokiej jakości meble na wymiar. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i instytucjami.
663 612 976
komodo.meble@gmail.com
ul. Pułaskiego 2a
05-230 Kobyłka
Szukasz pomocy przy wyborze mebli?
Nie wiesz jakie meble wybrać? Masz własny pomysł na projekt? Skontaktuj się z nami. Nasz projektant zaproponuje optymalne rozwiązanie i dobierze pomocne w codziennym użytkowaniu wyposażenie do mebli.